Üritused

Pulmad ja juubelid

Pulmad ja juubelid peaksid alati olema sündmused täis positiivset emotsiooni ning rõõmsat meeleolu. Hea sündmuse komponentideks on alati ürituseks sobilik paik, kogenud õhtujuht haarava tegevusega, meeldiv muusika ja maitsvad toidud ning mõistagi lõbus külaliste seltskond. Aitame Teil kõik olulised komponendid ühtseks tervikuks muuta, et isiklikus elus oluline sündmus oleks meeldejääv ja täis positiivseid laenguid.

Laste- ja jõuluüritused

„Kui lastel pole midagi teha, siis teevad nad koerust“ on öelnud Inglise kirjanik Henry Fielding. See mõttetera on meid alati innustanud, et ka lapsed kui kõige nõudlikum publik leiaks meie vahendusel huvitavaid ja lõbusaid, ent samas harivaid ja mängulisi tegevusi. Lastejuhid seovad selle kõik tervikuks, kus aasta viimasel kuul ei puudu ka jõuluvana, päkapikud ja kingikotid.

Avamised ja esitlused

Elu meie ümber on pidevas muutumises – uuenevad tooted ja teenused, mida tarbime, uuenevad hooned ja paigad, mida külastame. Aitame Teie uuendused, olgu need käega katsutavad või mitte, meeldejäävalt esile tuua. Lähtume alati toote või teenuse sihtrühmast ning aitame esitlus- või avamisüritusega viia sõnumi nendeni, kellele see mõeldud on. Millegi uue esitlemine või avamine eeldab alati loovust ja nutikaid lahendusi koos läbimõeldud promotsiooniplaaniga. Fellander on Teile abiline ideest, plaanide ja teostuseni.

Suve- ja talvepäevad

Suve- ja talvepäevad on levinuim üritusturunduse formaat, kus töökeskkonnast eemalviibimine aitab inimestel lõõgastuda ja uut energiat koguda.
Meie moto on alati olnud inimeste ühendamine, läbi mängude, võistluste ja meelelahutuse. Seetõttu viime tellija soovid ja eesmärgid kokku erinevate ühistegevustega, mis liidavad inimesi ning suurendavad meeskonnatunnet ja kokkuhoidmist. Ühtne töötajaskond on iga organisatsiooni kõige väärtuslikum vara.

Avastusretked porgand

Avastusretk on uus pakutav suve- ja talveürituste formaat, mis viib inimesed ning tegevused kaunitesse ja vähekülastatud Eesti paikadesse. Avastusretk tähendab ürituse tellija soovide realiseerimist läbi ühistegevuste kohaliku olustiku võtmes. Hariva ürituse raames õpime tundma piirkonna traditsioone, laual on kohalik toidu- ja joogivalik, muusika, meelelahutus ning meeskonnategevused on seotud koha eripäradega ehk teisisõnu ühendame inimesi tavapärasest erineval ja meeldejääval moel.