Koolitused

Avalik esinemine

Avalik esinemine või ülesastumine puudutab paljusid inimesi ning kaugeltki mitte ainult juhte. Hea esinemisoskus tuleb kasuks enamikel elualadel, kus oskus oma ideid, tooteid või teenuseid atraktiivselt sihtrühmani viia on üheks edu teguriks. Pakume avaliku esinemise koolitusi, kus koolitajateks on tuntud näitlejad või saatejuhid, kes annavad Teile haaravalt edasi oma teadmised ja kogemused heast esinemisest.

Meediakoolitused

Meedia ümbritseb meid kõikjal – kodus ja tööl, autoga sõites või puhkusel olles. Kuidas edukalt meediaga suhelda, kuidas meediasse sisse pääseda või kriiside puhul meediast välja pääseda. Need on küsimused, millega ühel või teisel moel meediaga taaskord kokku puutume. Selleks, et see kokkupuude oleks mõlemapoolselt kasulik ja toetaks Teie organisatsiooni eesmärke, teeme koostööd Tartu Ülikooli kogenud kommunikatsiooni- ja meediakoolitajatega. Praktilised ja kasulikud näpunäited aitavad Teie organisatsioonil tulemusliku meediasuhtluse abil edu saavutada.

Toidu- ja joogikoolitused

Uuringud näitavad, et eestlased jälgivad üha enam oma toidukorvi ja toidulauda, et sealne toit oleks tervislik ja kasulik. Mahepõllumajandus laieneb Eestis iga aastaga, sest tark tarbija teab, mida eelistab. Fellander käib nende trendidega juba mitmeid aastaid kaasas, mistõttu on toidu- ja joogikoolitused ning inimeste teadlikkuse tõstmine kujunenud pakutavate ürituste loomulikuks osaks. Eriti menukad on barbecue koolitused Enn Tobrelutsu poolt, kes on võitnud Euroopa barbecue meistrivõistlused ning mitmed teised tuntud grillivõistlused Euroopas ja Ameerikas. Jagame rõõmuga neid teadmisi ja oskusi Teiega, et inimestele unustamatuid maitseelamusi pakkuda.